Válaszra vár

Nem működő figyelmeztető jelzés

FRISSÍTÉS 2020.11.21:

Most pirosat kaptam itt és kiderült, hogy az a szélső lámpa nem is a kerékpárosokra hívja fel az autósok figyelmét, hanem külön engedélyezi a kanyarodást. Pedig jó lenne, ha kerékpáros figyelmeztető lámpa is lenne itt. Bocsánat a rossz fotóért, de csak így tudtam gyorsan fényképezni.

---

Nem működik a kerékpáros forgalomra figyelmeztető jelzőlámpa.

Probléma helyszíne
Budapest VIII. kerület, Józsefváros, Baross u. 129

Hozzászólások

  • S Dominik elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • S Dominik megváltoztatta a bejelentés leírását "Nem működik a kerékpáros forgalomra figyelmeztető jelzőlámpa."-ról "FRISSÍTÉS 2020.11.21: Most pirosat kaptam itt és kiderült, hogy az a szélső lámpa nem is a kerékpárosokra hívja fel az autósok figyelmét, hanem külön engedélyezi a kanyarodást. Pedig jó lenne, ha kerékpáros figyelmeztető lámpa is lenne itt. Bocsánat a rossz fotóért, de csak így tudtam gyorsan fényképezni. --- Nem működik a kerékpáros forgalomra figyelmeztető jelzőlámpa."-ra.

  • Bárány Attila hozzászólt a bejelentéshez.

    Most pirosat kaptam itt és kiderült, hogy az a szélső lámpa nem is a kerékpárosokra hívja fel az autósok figyelmét, hanem külön engedélyezi a kanyarodást. Pedig jó lenne, ha kerékpáros figyelmeztető l...
  • g g megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    Köszönjük a VIII. Kálvária tér - Diószegi utca - Baross utca csomópontban észlelt, hibás jelzőlámpával kapcsolatos bejelentését.
    A hiba elhárítását megrendeltük.

    Tisztelettel,

    B...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Ügykezelő Anita elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Bárány Attila bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére