Megoldott

Hiányzó tűzcsapkupak

Ferencvárosban, a Soroksári út 33. alatt lévő OBI előtt a tűzcsapról hiányzik a kupak.
Kérném a Fővárosi Vízműveket értesíteni.
Köszönettel.

Probléma helyszíne
Budapest IX. kerület, Ferencváros, Közvágóhíd H

Hozzászólások

  • Zöld Zotya hozzászólt a bejelentéshez.

    Ilyen lett, köszönöm:
  • Ügykezelő Anita lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Járókelő Szerkesztőség! Tisztelt Hibabejelentő!
    Köszönettel vettük 73815 számú bejelentésüket, mellyel kapcsolatban tájékoztatjuk Önöket, hogy a bejelentésben jelzett helyen, a Budapest IX.,
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 3. Mi ez?

  • S Dominik elküldte az ügyet az illetékesnek: Fővárosi Vízművek

  • Zöld Zotya bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Hiányzó közműfedél

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Juhász Gyula utca (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  Vissza az oldal tetejére