Megoldott

Szemétkupac

Csepelen, a Szent István út - Béke tér sarkán szemét gyűlik, sajnos már sokadszorra.
Kérném a Csepeli Városgazdát vagy az FKF-et értesíteni.
Köszönettel.

Probléma helyszíne
Budapest XXI. kerület, Csepel, Szent István út 3

Hozzászólások

  • Sz-S Noémi lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

    Szia!
    Köszönjük a visszajelzést!
    Ezzel segítitek a munkánkat, mert így nyomon tudjuk követni, hogy mi történt, még akkor is, ha az illetékes nem küld újabb állapotjelzést.
    Legyen szebb, biztonságosabb...
  • Tamás Géza hozzászólt a bejelentéshez.

    Sziasztok

    A szemetet eltüntették, a probléma megoldva.
  • Ghira Zsófia elküldte az ügyet az illetékesnek: XXI. kerület Csepeli Városgazda

  • Zöld Zotya bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére