Megoldott

Kevés a fény

Sok a faág a fény útjában

Probléma helyszíne
Budapest XIV. kerület, Zugló, Bonyhádi út 82a

Hozzászólások

  • Bertalan Balázs lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    Tájékoztatjuk, hogy a XIV. kerület Bonyhádi út 82/a. számmal szembeni
    páratlan oldalon, a Bonyhádi út 95. szám előtt álló, közvilágítást takaró
    fa gallyazása megtörtént.

    Kérjük...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 3. Mi ez?

  • Járókelő Ügykezelő elküldte az ügyet az illetékesnek: XIV. kerület Zuglói Városgazdálkodási Közszolgáltató Zrt.

  • Horváth István bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Felesleges fakarók

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Horváth István
    Illetékes: XIV. kerület Zuglói Városgazdálkodási Közszolgáltató Zrt.
    Szugló utca (XIV. kerület, Zugló)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    kiszáradt fa

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XIV. kerület Zuglói Városgazdálkodási Közszolgáltató Zrt.
    Szőnyi út (XIV. kerület, Zugló)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Feleslegessé vált fakarók

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Horváth István
    Illetékes: XIV. kerület Zuglói Városgazdálkodási Közszolgáltató Zrt.
    Nagy Lajos király útja (XIV. kerület, Zugló)
  Vissza az oldal tetejére