Megoldott

Feleslegessé vált KRESZ-tábla

Kérem, távolítsák el a képen látható KRESZ-táblát, mert az útfelújítás már véget ért, amely miatt kikerült.

Probléma helyszíne
Budapest XIV. kerület, Zugló, Laky Adolf u. 5

Hozzászólások

  • Ghira Zsófia lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Sweidan Omar hozzászólt a bejelentéshez.

    Ez gyorsan megvolt!
  • Bertalan Balázs megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.


    Tisztelt Járókelő Egyesület!
    Tisztelt Bejelentő!

    A közúti jelzőtábla megszüntetésére a szükséges intézkedést megtettük, a megvalósulásig szíves türelmét kérjük.

    Üdvözlettel:

    BUDAPEST KÖZÚT Zrt.
    F
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Ghira Zsófia elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Sweidan Omar bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére