Megoldatlan

Hiányzó szegély

A Filatorigát hévmegálló mellett vezető Eurovelo 6 egy szakaszán hiányzik a kőszegély. Az aszfalt széle is tördezik. Kérjük, szíveskedjenek helyreállítani. Köszönjük!

Probléma helyszíne
Budapest III. kerület, Óbuda-Békásmegyer, III. kerület

Hozzászólások

  • Sági Katalin lezárta a bejelentést Megoldatlan eredménnyel. Oka: Nem érkezett válasz az illetékestől.

  • Sági Katalin elküldte az ügyet az illetékesnek: III. kerület Óbuda-Békásmegyer Önkormányzata

  • Mura-Mészáros Péter hozzászólt a bejelentéshez.

    Kérem ismét bejelenteni a kerületi polgármesteri hivatalnak, a főpolgármesteri hivatal szerint ők az illetékesek. Köszönöm!
  • Bardócz Csaba lezárta a bejelentést Megoldatlan eredménnyel. Oka: Megoldhatatlan.

  • Bardócz Csaba elküldte az ügyet az illetékesnek: III. kerület Óbuda-Békásmegyer Önkormányzata

  • Bardócz Csaba elküldte az ügyet az illetékesnek: III. kerület Óbuda-Békásmegyer Önkormányzata

  • Bardócz Csaba megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Budapest Főváros Önkormányzata"-ról "III. kerület Óbuda-Békásmegyer Önkormányzata"-ra.

  • Budapest Főváros Önkormányzata válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Szerkesztő Asszony!

    A 7364 számú (https://jarokelo.hu/bejelentesek/budapest/7364/hianyzo-szegely) bejelentésükkel kapcsolatban az alábbi tájékoztatást adjuk.

    A bejelentésben szereplő ingatl
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Budapest Főváros Önkormányzata válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt www.jarokelo.hu Csapata!

    Ezúton tájékoztatom Önöket, hogy levelüket érkeztettük az FPH_KOZP-107107/2016-os érkeztetőszámon és továbbítottuk a Főpolgármesteri Hivatal Városigazgatóság Főosztá...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Lukács Máté elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Főváros Önkormányzata

  • Mura-Mészáros Péter hozzászólt a bejelentéshez.

    Ismét kérem, hogy jelentsék be újra a fővárosnak, semmi előrehaladás!
  • BKK Budapesti Közlekedési Központ válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Cím!

    Ezúton tájékoztatjuk, hogy Társaságunkhoz érkezett „Bejelentés a www.jarokelo.hu oldalról (7364)” tárgyú bejelentést nyilvántartásunkban rögzítettük. Az üggyel kapcsolatos vizsgálat az
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • BKK Budapesti Közlekedési Központ válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Levélíró!

    A BKV Zrt. szakterületének állásfoglalása, hogy Filatorigát HÉV-megálló mellett csak a HÉV életvédelmi kerítésén belüli területet üzemelteti, emiatt a III. kerületi önkormányzat te...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    esetleg BKV?
  • Lukács Máté hozzászólt a bejelentéshez.

    Immár a III. kerület válaszával kiegészítve ismét megküldtem a Budapest Közútnak a problémát.
  • Lukács Máté elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Mura-Mészáros Péter hozzászólt a bejelentéshez.

    Akkor most hogyan tovább?
  • III. kerület Óbuda-Békásmegyer Önkormányzata válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    A kerékpárutak fenntartása egyértelműen fővárosi feladat, továbbá a HÉV kerítése melletti terület a BKV kezelésében áll. Ebből kifolyólag az említett terület tekintetében önkormán...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Lukács Máté hozzászólt a bejelentéshez.

    Ez tényleg hihetetlen! Megküldtem a III. kerületnek.
  • Lukács Máté elküldte az ügyet az illetékesnek: III. kerület Óbuda-Békásmegyer Önkormányzata

  • Mura-Mészáros Péter hozzászólt a bejelentéshez.

    "Gratulálok!", ehhez majdnem fél év kellett...

    Ugye továbbítják? Kérem, jelezzenek vissza, ha megtörtént.
  • BKK Budapesti Közlekedési Központ válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt bejelentő!
    Az Ön által jelzett hiba a Ladik utcában található.
    A Ladik utca nem a Budapest Közút Zrt. üzemeltetésében van, bejelentésével Óbuda- Békásmegyer Polgármesteri Hivatalát kell megke...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Lukács Máté hozzászólt a bejelentéshez.

    Megtörtént az ismételt bejelentés.
  • Lukács Máté elküldte az ügyet az illetékesnek: BKK Budapesti Közlekedési Központ

  • Mura-Mészáros Péter hozzászólt a bejelentéshez.

    Kérem, jelentsék be újra. Köszönöm!
  • BKK Budapesti Közlekedési Központ válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Cím!

    Társaságunkhoz érkezett „Bejelentés a www.jarokelo.hu oldalról (7364)” tárgyú elektronikus levelükkel kapcsolatban az alábbiakról tájékoztatjuk:

    A bejelentést továbbítottuk a Budape
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Lukács Máté elküldte az ügyet az illetékesnek: BKK Budapesti Közlekedési Központ

  • Lukács Máté elküldte az ügyet az illetékesnek: BKK Budapesti Közlekedési Központ

  • Mura-Mészáros Péter hozzászólt a bejelentéshez.

    Kérem, küldjék be újra, 30 nap ismét eltelt. Köszönöm.
  • Lukács Máté hozzászólt a bejelentéshez.

    A most küldött levéllel nyert magának időt a BKK.
  • BKK Budapesti Közlekedési Központ válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Cím!

    Ezúton tájékoztatjuk, hogy Társaságunkhoz érkezett „Bejelentés a www.jarokelo.hu oldalról (7364)” tárgyú bejelentést nyilvántartásunkban rögzítettük. Az üggyel kapcsolatos vizsgálat az
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Mura-Mészáros Péter hozzászólt a bejelentéshez.

    Kérem, jelentsék be újra, eltelt a 30 nap. Köszönöm!
  • Lukács Máté elküldte az ügyet az illetékesnek: BKK Budapesti Közlekedési Központ

  • Mura-Mészáros Péter bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Kidőlt

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapest Közút
    Szentlélek tér H (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Hiányzó aszfalt

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Gadácsi Eszter
    Illetékes: Budapest Közút
    Mogyoródi út (XIV. kerület, Zugló)
  • Válaszra vár
    2
    Válaszra vár
    2

    Sok apró hiba a kerékpárúton

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapest Közút
    Unnamed Road
  Vissza az oldal tetejére