Megerősítésre vár

Omladozó bank Budán

A Margit körúton omladozik így a K&H Bank fiókjának épülete. Biztos vagyok benne, hogy a K&H Bank központjában erről nem tudnak, különben tennének ellene, mint ahogy egy korábbi bejelentés során is példaértékűen helyreállították a bankfiók Margit körút felőli homlokzatának omladozó részeit (lásd: https://jarokelo.hu/bejelentesek/budapest/9746/omladozo-bank-budan).

Szeretném kérni a Központ értesítését és a környék és a Bank presztízséhez méltó állapot helyreállítását. Ha jól tudom, a bankfiók a II. kerületi Önkormányzattól bérli a helységet, érdemes lehet őket is értesíteni Az illetékesek eljárását előzetesen is köszönöm!
Megjegyzés: lehet, hogy a fal beázás áldozata, mert a Googlemaps tavalyi képe alapján a vakolat hullása még jóval kisebb (lásd: a harmadik csatolt kép)

Probléma helyszíne
Budapest II. kerület, Margit körút 5a

Hozzászólások

  • Tóth János visszajelzésére vár.

  • Ügykezelő Áron megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • II. kerületi Önkormányzatverified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    Tisztelt Bejelentő!

    Az ingatlan valóban a II. Kerületi Önkormányzat tulajdona, de jelenleg nincs bérlője. Az épület homlokzata azonban társasházi közös területnek minősül, így karbantartása, felújítá
    ...
  • II. kerületi Önkormányzatverified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    Tisztelt Bejelentő!

    Az ingatlan valóban a II. Kerületi Önkormányzat tulajdona, de jelenleg nincs bérlője. Az épület homlokzata azonban társasházi közös területnek minősül, így karbantartása, felújítá
    ...
  • II. Kerületi Városfejlesztő Zrt.verified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    Tisztelt Bejelentő!
    Köszönjük észrevételét. Bejelentését rögzítettük és továbbítottuk. A bejelentésben foglalt probléma érdemi megoldásáig kérjük szíves türelmét.
  • Gál Miklós elküldte az ügyet az illetékesnek: II. kerületi Városfejlesztő Zrt.

  • Gál Miklós megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Egyéb szervezet"-ról "II. kerületi Városfejlesztő Zrt."-ra.

  • Tóth János hozzászólt a bejelentéshez.

    Az ingatlan jelenleg üres. Tudtommal az Önkormányzat tulajdonában áll, eddig is csak bérelték.
  • Járókelő Ügykezelőverified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    Szia!
    Kérlek, segíts nekünk! Történt fejlemény az elmúlt időszakban? Megoldódott a probléma?
    Köszönjük a segítséged és a visszajelzésed!
    A Járókelő csapatának nevében: Noi
  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Public

    Kedves Bardócz Csaba!

    Köszönjük, hogy hozzánk fordult és ezáltal lehetőséget adott, hogy tájékoztatással szolgáljunk kérdésével kapcsolatban.

    Tájékoztatjuk, hogy levelét, mely a K&H Bank
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Járókelő Ügykezelőverified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    A bejelentés elküldve a K&H Banknak a bank@kh.hu címre.
  • Járókelő Ügykezelő elküldte az ügyet az illetékesnek: Egyéb szervezet

  • Tóth János bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Kutyaszemetes

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: II. kerületi Városfejlesztő Zrt.
    Kacsa utca (II. kerület)
  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Letört, korhadt ágak

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: II. kerületi Városfejlesztő Zrt.
    Branyiszkó út (II. kerület)
  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Gazos utcanév tábla

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: II. kerületi Városfejlesztő Zrt.
    Ábrányi Emil utca (II. kerület)
  Vissza az oldal tetejére