Megoldatlan

Hiányzó/használhatatlan kerékpártámasz

Az utóbbi időben jelentősen megnőtt Ferihegy vasútállomás kerékpáros forgalma és az ezzel párhuzamosan jelentkező igény, hogy a kerékpárokat biztonságos módon tudják tárolni az utasok.
Azonban a jelenleg telepített, első kerék megtartására tervezett tároló már a telepítés pillanatában meghaladott volt technikailag, ezért gyakorlatilag senki sem használja azt (3. kép). Helyette a korlát látja el a kerékpártároló szerepét.
Legyenek szívesek - a Nyugati pályaudvaron is elhelyezett - P támaszokat telepítsenek Ferihegyre. A képeket elnézve 10 darabra szükség lenne.

Probléma helyszíne
Budapest XVIII. kerület, Pestszentlőrinc-Pestszentimre, XVIII. kerület

Hozzászólások

  • Lukács Máté hozzászólt a bejelentéshez.

    Igény állandó jelleggel lenne a normális kerékpártámaszokra.
  • Lukács Máté elküldte az ügyet az illetékesnek: MÁV Zrt.

  • Lukács Máté hozzászólt a bejelentéshez.

    Csak ide lakatolnak az utasok.
  • Lukács Máté elküldte az ügyet az illetékesnek: MÁV Zrt.

  • Lukács Máté elküldte az ügyet az illetékesnek: MÁV Zrt.

  • Lukács Máté hozzászólt a bejelentéshez.

    Minden nap ez a látvány fogadja a járókelőket. A hivatalos kerékpártámaszt senki sem használja.
  • Lukács Máté hozzászólt a bejelentéshez.

    Jól látható, hogy az emberek mit tartanak biztonságos lakatolási pontnak.
  • MÁV Zrt. válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Járókelő!

    Köszönettel vettük a Társaságunk részére, 2015. szeptember 25-én továbbított észrevételt (7345).

    Ezúton szeretnénk tájékoztatni, hogy a Fer
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Lukács Máté elküldte az ügyet az illetékesnek: MÁV Zrt.

  • Lukács Máté bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Hiányzó aszfalt

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Gadácsi Eszter
    Illetékes: Budapest Közút
    Mogyoródi út (XIV. kerület, Zugló)
  • Válaszra vár
    2
    Válaszra vár
    2

    Sok apró hiba a kerékpárúton

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapest Közút
    Unnamed Road
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Benőtt bokrok a kerékpárúton

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapest Közút
    Bem rakpart (II. kerület)
  Vissza az oldal tetejére