Megoldásra vár

Járda aszfalt töredezett, süllyedt

Anonim Járókelő

Talán egy éve kábeleket feltettek, nem igazán sikerült az alépítményt megfelelően tömöríteni... nagyon remélem, hogy lesz garanciális javítás..

Probléma helyszíne
Budapest XI. kerület, Újbuda, Kenderes u. 13

Hozzászólások

  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Köszönöm a kezelő válaszát.
  • Garami Mária megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

  • Ügykezelő Anita elküldte az ügyet az illetékesnek: XI. kerület

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére