Megoldott

Hiányzó fényterelő

XXI. ker. Táncsics Mihály utca, Szent István út kereszteződésében a gyalogátkelő lámpa fényterelője hiányzik. Kérem pótolják.
Köszönöm.

Probléma helyszíne
Budapest XXI. kerület, Csepel, Táncsics Mihály u. 126

Hozzászólások

  • Bertalan Balázs lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Tamás Géza hozzászólt a bejelentéshez.

    Pótolták, probléma megoldva.
    Köszönöm.
  • Garami Marika megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    Köszönjük a XXI. Szent István út - Táncsics Mihály utca csomópontban észlelt, hiányzó fényterelővel kapcsolatos bejelentését.
    A hiba elhárítását megrendeltük.

    Tisztelettel:

    BUDA...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Garami Marika elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Garami Marika megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Az illetékes"-ról "Budapest Közút"-ra.

  • Tamás Géza bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Elfordult tükör

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapest Közút
    Szent László utca (XXI. kerület, Csepel)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Zebra prizmák megsemmisültek

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapest Közút
    Rákóczi tér (XXI. kerület, Csepel)
  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Kidőlt oszlop

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapest Közút
    Vércse utca (XXI. kerület, Csepel)
  Vissza az oldal tetejére