Válaszra vár

kifolyt festék, festett járda

A Nagymező és Király utcák kereszteződésén kifolyt fehér festék. Tisztitás helyett valakik inkább szürkére festették egy járda részét. Jobb lenne ezt rendesen kitakarítani rákenés helyett.

Probléma helyszíne
Budapest VI. kerület, Terézváros, Pethő Sándor u. 2

Hozzászólások

  • Ügykezelő Anita elküldte az ügyet az illetékesnek: VI. kerület

  • Celichowski Jerzy bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére