Megoldásra vár

Rosszul kitett tábla

Az alábbi fotón egy "Kerékpáros útirányjelző" tábla látszik.
LÁTSZIK?

Érdekessége a táblának, hogy 1 éve már lett jelezve.
Februárban kiírtak pályázatot a megigazítására.
Gondolom eredménytelen lett, nem volt jelentkező vagy túl drágán csinálta volna, mert még mindig rosszul van

Probléma helyszíne
Budapest X. kerület, Kőbánya, Szlávy u. 71

Hozzászólások

  • Gál Miklós megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Járókelő Egyesület!
    Tisztelt Bejelentő!

    A közúti jelzőtábla helyreállítására a szükséges intézkedést megtettük, a megvalósulásig szíves türelmét kérjük.

    Üdvözlettel:

    BUDAPEST KÖZÚT Zrt.
    Fo
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 3. Mi ez?

  • Ügykezelő Anita elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Biciklin Tekerek bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére