Megoldott

Felbontott járda visszaaszfaltozása Bosnyák utca

Kérjük a felbontott járda visszaaszfaltozását a Bosnyák utca/Nagy Lajos király útja sarkán. Valamilyen közmű építése történt ott, de a járda így balesetveszélyes. Köszönet

Probléma helyszíne
Budapest XIV. kerület, Zugló, Nagy Lajos király útja 140

Hozzászólások

  • Hegymegi-Barakonyi Bálint lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Varga Eszter hozzászólt a bejelentéshez.

    T. Járókelő! A felbontott járda visszaaszfaltozása megtörtént a Bosnyák utca/Nagy Lajos király útja sarkán.
    Köszönjük!
    A bejelentés lezárható.
  • Bertalan Balázs elküldte az ügyet az illetékesnek: BDK Budapesti Dísz-és Közvilágítási Kft.

  • Bertalan Balázs megváltoztatta a bejelentés illetékesét "XIV. kerület Zuglói Zrt."-ról "BDK Budapesti Dísz-és Közvilágítási Kft."-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Járókelő.hu !

    Levelükre válaszolva tájékoztatjuk Önöket, hogy a bejelentés tárgyát képező
    járdabontás közmű munkák következménye, a Zuglói Zrt. erről információval
    nem rendelkezik, a munkake
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 3. Mi ez?

  • Garami Mária elküldte az ügyet az illetékesnek: XIV. kerület Zuglói Zrt.

  • Varga Eszter bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére