Megoldott

Letarolt közlekedési tábla.

Budapest XIV. Ker. Hungária körúton a 23. szám előtt ( cím viszonylagos, ezen a szakaszon egy épületeggyütes van, Állatorvos - tudományi Kutatóintézet ) valószínűleg baleset következtében megsérült ( legalábbis a törött műanyag elemekből erre gondolok ) több napja a fényképeken látható állapotban van.
Kérem javítani.
Köszönöm.

Probléma helyszíne
Budapest XIV. kerület, Zugló, 23

Hozzászólások

  • Sz-S Noémi lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

    Szia!
    Köszönjük a visszajelzést!
    Ezzel segítitek a munkánkat, mert így nyomon tudjuk követni, hogy mi történt, még akkor is, ha az illetékes nem küld újabb állapotjelzést.
    Legyen szebb, biztonságosabb...
  • Sz. A. hozzászólt a bejelentéshez.

    Kedves Járókelő!
    Az oszlopot és a táblát cserélték, a bejelentés lezárható "megoldott" státusszal.
    Köszönöm.
  • Ügykezelő Anita megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.


    Tisztelt Járókelő Egyesület!
    Tisztelt Bejelentő!

    A közúti jelzőtábla helyreállítására a szükséges intézkedést megtettük, a megvalósulásig szíves türelmét kérjük.

    Üdvözlettel:

    BUDAPEST KÖZÚT Zrt.
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • S Dominik elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Sz. A. bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére