Megoldott

Beszakadt járda

Mór utca 14 bejárata előtt, kérjük javítsák!

Probléma helyszíne
Budapest XIII. kerület, Mór u. 14

Hozzászólások

  • Hegymegi-Barakonyi Bálint lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • O. Ida hozzászólt a bejelentéshez.

    Köszönjük!
  • Garami Mária megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • XIII. kerületi Közszolgáltató Zrt. válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Cím!

    Köszönöm jelzését. A Közszolgáltató Zrt. a bejelentésben jelzett járdaszakasz javítását megrendelte, a munkálatok október 31-ig befejeződnek.
    tisztelettel
    ____________________________
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Járókelő Eszter elküldte az ügyet az illetékesnek: XIII. kerületi Közszolgáltató Zrt.

  • O. Ida bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére