Megoldott

illegális szemét

Frissítés 2020.12.26

A szemét elszállítása nem történt meg teljesen.

------------
illegális szemét

Probléma helyszíne
Budapest XIII. kerület, Szent László út 159

Hozzászólások

  • H. Annamária lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Békés Klára hozzászólt a bejelentéshez.

    tegnap làttam, hogy 2 nagy kukàba bepakoltàk a szemetet.
  • Á. Laci elküldte az ügyet az illetékesnek: MÁV Zrt.

  • Á. Laci megváltoztatta a bejelentés leírását "illegális szemét"-ról "Frissítés 2020.12.26 A szemét elszállítása nem történt meg teljesen. ------------ illegális szemét"-ra.

  • Békés Klára hozzászólt a bejelentéshez.

    mèg 1-2 zacskò szemèt maradt vagy ùjratermelödött
  • Békés Klára visszajelzésére vár.

  • Garami Mária megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Garami Mária megváltoztatta a bejelentés illetékesét "XIII. kerületi Közszolgáltató Zrt. - Környezetgazdálkodási Ágazat"-ról "MÁV Zrt."-ra.

  • XIII. kerületi Közszolgáltató Zrt. válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt CÍM!

    Bejelentése alapján a helyszínt leellenőriztük. A hulladék nem közterületen található, a MÁV területe. Kerületi Polgármesteri Hivatal igazgatási Osztálya hatósági eljárást megindította,
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • S Dominik elküldte az ügyet az illetékesnek: XIII. kerületi Közszolgáltató Zrt. - Környezetgazdálkodási Ágazat

  • Békés Klára bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére