Megoldott

Graffitis gyűjtő, sok szemét

Kérem szedjék össze a szemetet és takarítsák le a graffitit! Köszönöm szépen!

Probléma helyszíne
Budapest III. kerület, Óbuda-Békásmegyer, Pünkösdfürdő u. 28

Hozzászólások

  • S Dominik lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Járókelő Patrik hozzászólt a bejelentéshez.

    Köszönöm!
  • Pakot Reni megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megerősítésre vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!
    Köszönjük megkeresését.
    Tájékoztatjuk, hogy a bejelentésben megjelölt gyűjtőszigetet az illetékes hulladékszállítási üzem munkatársai rendszeresen takarítják, ezt a bejelentést köv
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 3. Mi ez?

  • Járókelő Patrik hozzászólt a bejelentéshez.

    A szemetet elvitték legalább.
  • Járókelő Patrik hozzászólt a bejelentéshez.

    Sürgősen kéne ide kamera.
  • S Dominik elküldte az ügyet az illetékesnek: FKF Fővárosi Közterület-Fenntartó Zrt.

  • Járókelő Patrik bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldott
    1
    Megoldott
    1

    Graffitis híd

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Tavasz utca (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  • Megoldott
    1
    Megoldott
    1

    Graffitis támfal

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Döbrentei tér (I. kerület, Várkerület)
  Vissza az oldal tetejére