Megoldott

Viseletes KRESZ táblák

Csepelen, a Vas Gereben utca - Salak utca kereszteződésében a főútvonal tábla színe eltűnt, a háromszög pedig eldeformálódott.
Kérném a Csepeli Városgazdát vagy a Budapest Közutat értesíteni.
Köszönettel.

Probléma helyszíne
Budapest XXI. kerület, Csepel, Vas Gereben u. 65b

Hozzászólások

  • Ghira Zsófia lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Zöld Zotya hozzászólt a bejelentéshez.

    Kicserélték, köszönöm.
  • Garami Mária megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    Az Ön által megjelölt helyszínen lévő jelzőtáblák cseréjéről intézkedtünk. A megvalósulásig szíves türelmét kérjük.

    Üdvözlettel:

    BUDAPEST KÖZÚT Zrt.
    Forgalomtechnikai Igazgatósá
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Járókelő Eszter elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Zöld Zotya bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére