Megoldott

Kidobott fotelek

Csepelen, a Béke tér 3. mellett jó állapotú fotelek várják sorsuk jobbra fordulását.
Kérném a Csepeli Városgazdát vagy az FKF-et értesíteni.
Köszönettel.

Probléma helyszíne
Budapest XXI. kerület, Csepel, Béke tér 3

Hozzászólások

  • W Kriszta lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Zöld Zotya hozzászólt a bejelentéshez.

    Elvitték, köszönöm.
  • Járókelő Ügykezelő hozzászólt a bejelentéshez.

    A bejelentést elküldtük Csepel Önkormányzatának a hivatal@budapest21.hu email címre.
  • Járókelő Ügykezelő elküldte az ügyet az illetékesnek: Egyéb szervezet

  • Járókelő Ügykezelő megváltoztatta a bejelentés illetékesét "FKF Fővárosi Közterület-Fenntartó"-ról "Egyéb szervezet"-ra.

  • Járókelő Ügykezelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Türelmedet kérjük! Köszönjük!
  • Zöld Zotya hozzászólt a bejelentéshez.

    Most mi a következő lépés?
    Az FKF és a Csepeli Városgazda is passzolt. Vigyem el én? Ez közterület.
    Próbáljuk meg a Csepeli Önkormányzatot.
    Köszönettel.
  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!
    Köszönjük megkeresését.
    Tájékoztatjuk, hogy a bejelentett helyszín önkormányzati terület, ott Társaságunknak takarítási illetékessége nincs.

    Tisztelettel: FKF Nonprofit Zrt.

    https://jarokelo.hu/bejelentesek/budapest/73222/kidobott-fotelek/hivatal
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Járókelő Ügykezelő elküldte az ügyet az illetékesnek: FKF Fővárosi Közterület-Fenntartó

  • Járókelő Ügykezelő megváltoztatta a bejelentés illetékesét "XXI. kerület Csepeli Városgazda"-ról "FKF Fővárosi Közterület-Fenntartó"-ra.

  • Járókelő Ügykezelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Szia Zotya!
    Az a tapasztalatunk, hogy sajnos az FKF is a Csepeli Városgazda által említett rendeletre hivatkozva nem szállít el lomokat a közterületekről a lomtalanítási időszakon kívül. Ettől függetl...
  • Zöld Zotya hozzászólt a bejelentéshez.

    Sajnos továbbra is a helyszínen vannak. A Csepeli Városgazda szokás szerint lepasszolta az ügyet. :-(
    Próbáljuk meg az FKF-et, hátha megszánják Csepelt.
    Köszönettel.
  • Járókelő Ügykezelő lezárta a bejelentést Megoldatlan eredménnyel. Oka: Megoldhatatlan.

  • XXI. kerület Csepeli Városgazda válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő! Iktatószám: 1/5599/1/2020/V4

    Ezúton tájékoztatjuk, hogy a bejelentésben meg
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Járókelő Eszter elküldte az ügyet az illetékesnek: XXI. kerület Csepeli Városgazda

  • Zöld Zotya bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére