Megoldatlan

Üres fahelyek

FRISSÍTÉS: 2020.
Csepeli Városgazda válasza:
"Ezúton tájékoztatjuk, hogy a 2020. őszi és 2021. tavaszi faültetési időszak tervezése illetve lakossági igények összesítése lezárult.
A jelzett helyszínen a fák ültetésének kérdését, lehetőségét Zöldterület-fenntartási Osztályunk megvizsgálja. Amennyiben a körülmények lehetővé teszik akkor a következő ültetési időszakra előjegyzik a fák ültetését. Szíves türelmét addig is köszönjük.
Köszönjük, hogy írásba foglalta észrevételeit és elküldte számunkra, a továbbiakban is várjuk azokat, bízva abban, hogy együtt még többet tehetünk környezetünkért, Csepelért."
------------------
XXI. ker Csepeli Piac mellett, ill. Tóth Ilona Egészségház mögötti parkolónál üres, fák számára kijelölt helyek találhatók.
Kérem szépen a Csepeli Városgazda értesítését facsemeték ültetése céljából.

https://www.google.com/maps/@47.4247402,19.0711544,3a,75y,185.97h,67.47t/data=!3m6!1e1!3m4!1sDHCen78TlyBtsOinAlJ7-w!2e0!7i16384!8i8192

Probléma helyszíne
Budapest XXI. kerület, Csepel, Csepel-Belváros

Hozzászólások

  • Járókelő Adminisztrátor lezárta a bejelentést Megoldatlan eredménnyel. Oka: Megoldhatatlan.

    több, mint 1 év eltelt a bejelentés óta
  • Járókelő Ügykezelőverified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    Kedves Tamás Géza és Csepeli Városgazda Közhasznú NZrt,

    Örömmel vettük a megoldás irányába vezető lépést!

    Köszönjük a visszajelzést, de azoknak a bejelentéseknek a státuszát, amelyek 1 évnél régebb
    ...
  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő! Iktatószám: 1/1987/1/2022/V1

    Tájékoztatjuk, hogy Zöldterület-fenntartási Osztályunk a 2022/2023-as faülte
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Garami Marika elküldte az ügyet az illetékesnek: XXI. kerület Csepeli Városgazda NZrt.

  • Garami Marika megváltoztatta a bejelentés leírását "XXI. ker Csepeli Piac mellett, ill. Tóth Ilona Egészségház mögötti parkolónál üres, fák számára kijelölt helyek találhatók. Kérem szépen a Csepeli Városgazda értesítését facsemeték ültetése céljából. https://www.google.com/maps/@47.4247402,19.0711544,3a,75y,185.97h,67.47t/data=!3m6!1e1!3m4!1sDHCen78TlyBtsOinAlJ7...

  • Tamás Géza hozzászólt a bejelentéshez.

    Továbbra is üres, a szervet nem nagyon mozgatja a dolog.
  • Tamás Géza visszajelzésére vár.

  • Pál András megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő! Iktatószám: 1/5595/1/2020/V1

    Ezúton tájékoztatjuk, hogy a 2020. őszi és 2021. tavaszi faültetési idősza
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 3. Mi ez?

  • Járókelő Zsófi elküldte az ügyet az illetékesnek: XXI. kerület Csepeli Városgazda NZrt.

  • Tamás Géza bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Letört faág

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: BKM Budapesti Közművek FŐKERT
    Táncsics Mihály utca (XXI. kerület, Csepel)
  Vissza az oldal tetejére