Megoldatlan

Jól jönne egy lámpa

FRISSÍTÉS - 2020.10.29.

"két szembe jövő kerékpáros biztonságos elhaladásához nincs megfelelő szélességű hely,"

Ennek teljes mértékben ellentmond a túloldali, kétirányú forgalmat jelző felfestés még közvetlenül a lámpánál is.
Amúgy HASZNÁLJÁK ezt az átkelőt

----------

Volt már itt (is) téma a Kőbánya alsóhoz tartozó lámparendszer, pl hogy mért szereltek fel egy lámpát.
Na a Vaspálya sarokra viszont kellene egy, mert aki onnan jön, természetesen a kerékpárutat használná. És bár kétirányúnak van kiépítve, ebből az irányból nem kapott lámpajelzést.

Probléma helyszíne
Budapest X. kerület, Kőbánya, Kőbánya alsó vasútállomás

Hozzászólások

  • Az adminisztrátor lezárta a bejelentést Megoldatlan eredménnyel. Oka: Nem érkezett válasz az illetékestől.

  • Biciklin Tekerek hozzászólt a bejelentéshez.

    A másik oldal
  • Bertalan Balázs elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Bertalan Balázs megváltoztatta a bejelentés leírását "Volt már itt (is) téma a Kőbánya alsóhoz tartozó lámparendszer, pl hogy mért szereltek fel egy lámpát. Na a Vaspálya sarokra viszont kellene egy, mert aki onnan jön, természetesen a kerékpárutat használná. És bár kétirányúnak van kiépítve, ebből az irányból nem kapott lámpajelzést."-ról "FRISSÍTÉS - 2020.10.29. "két szembe jövő kerékpáros biztonságos elhaladásához nincs megfelelő szélességű hely," Ennek teljes mértékben ellentmond a túloldali, kétirányú forgalmat jelző felfestés még közvetlenül a lámpánál is. Amúgy HASZNÁLJÁK ezt az átkelőt ---------- Volt már itt (is) téma a Kőbánya alsóhoz tartozó lámparendszer, pl hogy mért szereltek fel egy lámpát. Na a Vaspálya sarokra viszont kellene egy, mert aki onnan jön, természetesen a kerékpárutat használná. És bár kétirányúnak van kiépítve, ebből az irányból nem kapott lámpajelzést."-ra.

  • Biciklin Tekerek hozzászólt a bejelentéshez.

    "két szembe jövő kerékpáros biztonságos elhaladásához nincs megfelelő szélességű hely,"

    Ennek teljes mértékben ellentmond a túloldali, kétirányú forgalmat jelző felfestés még közvetlenül a lámpánál i...
  • Dr Kardos Angelika lezárta a bejelentést Megoldatlan eredménnyel. Oka: Megoldhatatlan.

    Távoli jövőben kerülhet sor a fejlesztésre.
  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    A Jarokelo.hu oldalra a Vaspálya u. –Liget tér kerékpáros közlekedésével kapcsolatban tett bejelentésére az alábbiakról tájékoztatjuk.
    A Kőbányai úton a kerékpárral közlekedők szá
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 2. Mi ez?

  • Fónai Kende elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Biciklin Tekerek bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére