Megoldott

Kátyú

FRISSÍTÉS 2020.11.11:

Sajnos nincs kijavítva, a kátyú még mindig ott van...

===

Ahányszor belemegyek, jó nagyot zöttyenek.

Probléma helyszíne
Budapest XIV. kerület, Zugló, Újvidék u. 3. II

Mapillary

Mi az a Mapillary?
Fotózd be az egész utcát Mapillaryvel
Ehhez a bejelentéshez nem találtunk közeli utcaképet. Töltsd le a telefonodra a Mapillary utcakép-készítő alkalmazást, készíts nekünk a helyszínről új utcaképeket, és a Járókelőn beágyazzuk őket a kátyúbejelentések alá.
Irány a Mapillary

Hozzászólások

  • Járókelő Herta lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Horváth István hozzászólt a bejelentéshez.

    Mára betömésre került a mellette lévő lyukakkal együtt. Reméljük tartósis lesz.
    Köszönjük!
  • Bakay Arpad elküldte az ügyet az illetékesnek: XIV. kerület Zuglói Zrt.

  • Bakay Arpad megváltoztatta a bejelentés leírását "Ahányszor belemegyek, jó nagyot zöttyenek."-ról "FRISSÍTÉS 2020.11.11: Sajnos nincs kijavítva, a kátyú még mindig ott van... === Ahányszor belemegyek, jó nagyot zöttyenek."-ra.

  • Horváth István hozzászólt a bejelentéshez.

    Sajnos nincs kijavítva, a kátyú még mindig ott van...
  • Fónai Kende lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.


    Tisztelt Járókelő.hu !

    Levelükre válaszolva tájékoztatjuk Önöket, hogy a XIV. kerület Újvidék utca
    3. számnál kialakult úthibát kijavítottuk. Kérjük a tájékoztatásunk szíves
    tudomásul vételét!

    Bud...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 2. Mi ez?

  • Bakay Arpad elküldte az ügyet az illetékesnek: XIV. kerület Zuglói Zrt.

  • Horváth István hozzászólt a bejelentéshez.

    A háttérben az Újvidék utca 2 látható
  • Járókelő Ügykezelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Kedves János!
    Kérjük, kommentben vagy emailben a kerdes@jarokelo.hu címre küldött üzenetben csatolj olyan kép(ek)et, amelyen/amelyeken a probléma környezete is könnyen beazonosítható, hogy ezzel is se
    ...
  • Ügykezelő Anita megváltoztatta a bejelentés állapotát "Feldolgozás alatt"-ról "Kiegészítésre vár"-ra.

  • Horváth István bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldott
    2
    Megoldott
    2

    Kátyú.

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Sz. A.
    Zászlós utca (XIV. kerület, Zugló)
  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Kátyú a parkolóhelyen

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Csernyus utca (XIV. kerület, Zugló)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Inverz kátyú

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Katona Zsolt
    Miskolci utca (XIV. kerület, Zugló)
  Vissza az oldal tetejére