Válaszra vár

Vigadó téri lámpaoszlopok és közmű dobozok

Tisztelt Fenntartók!
A 2-es villamos Vigadó téri megállójában a félig kidölt, használaton kívüli lámpaoszlop, összegraffitizett villanydobozok, és rozsdásodó kerítések együttes látványa erősen lehangoló.
A kiemelt helyszínre lévő tekintettel szeretnénk kérni, hogy tegyék rendbe ezeket a dolgokat; egyszerű eszközökkel sokkal szebbé lenne varázsolni ezt a sarkot.
Előre is hálásan köszönjük!
Tisztelettel

Probléma helyszíne
Budapest V. kerület, Belváros-Lipótváros, Vigadó tér

Hozzászólások

  • Garami Mária elküldte az ügyet az illetékesnek: BKK Ügyfélszolgálat

  • Garami Mária megváltoztatta a bejelentés illetékesét "BDK Budapesti Dísz-és Közvilágítási Kft."-ról "BKK Ügyfélszolgálat"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    Köszönjük a bejelentését. Tájékoztatjuk, hogy a jelzett címen a hiba nem a BDK Kft. illetékességébe tartozik..
    Engedje meg, hogy tájékoztassuk arról, hogy közvetlenül is van mód h
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 3. Mi ez?

  • Garami Mária elküldte az ügyet az illetékesnek: BDK Budapesti Dísz-és Közvilágítási Kft.

  • V Imre bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Dobozok állapota

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Teleki László tér (VIII. kerület, Józsefváros)
  • Megoldásra vár
    2
    Megoldásra vár
    2

    Eldugult lefolyó

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Határ út M (XIX. kerület, Kispest)
  Vissza az oldal tetejére