Megoldott

Összetört reklámtábla

Anonim Járókelő

Összetört reklámtábla az 50-es villamos Fő utcai megállójában. Kérnénk az üvegfelület javítását és hogy seperjék össze a szilánkokat, mert már egy hete hordja szét mindenki aki arra elhalad. köszönöm.

Probléma helyszíne
Budapest XIX. kerület, Kispest, Fő utca

Hozzászólások

  • H B Lotti lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Címzett!

    Munkatársaink kijavították az Önök által jelzett hibát.

    Tisztelettel:

    Attila Dobos
    Karbantartó | Maintainer
    JCDecaux - Műszak | Technical
    6 Kén street - 1097 Budapest - Hungary
    M
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Garami Mária elküldte az ügyet az illetékesnek: JCDecaux

  • Garami Mária megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Az illetékes"-ról "JCDecaux"-ra.

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldott
    1
    Megoldott
    1

    Kopott padok

    Beküldés ideje:
    Beküldte: E. M.
    Lehel utca / Róbert Károly körút (XIII. kerület)
  • Megoldott
    1
    Megoldott
    1

    Kopott pad

    Beküldés ideje:
    Beküldte: E. M.
    Szentendrei út (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  Vissza az oldal tetejére