Megoldott

kereszttörés

Egy régi pesti hagyományt sikerült újra feleleveníteni, a kereszttörést. A kamerák meg csak tátott szájjal pislognak, és soha semmit nem látnak.......Kérem szépen a kereszt pótlását.

Probléma helyszíne
Budapest XIII. kerület, Margitsziget / Margit híd

Hozzászólások

  • Szalai Krisztina lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

    Köszönjük
  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Járókelő!

    A 00073023 számú bejelentésben szereplő Margit híd üzemeltetése, fenntartása a Budapest Közút Zrt. feladatai közé tartozik.
    A bejelentésben jelzett kőkereszt rongálásról tudunk. Mi...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 3. Mi ez?

  • Járókelő Ügykezelő elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Járókelő Ügykezelő megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Budapest Főváros Önkormányzata"-ról "Budapest Közút"-ra.

  • Kapas Viktor hozzászólt a bejelentéshez.

    De miért nem lehet volna vasból csinálni a keresztet, hogy egy k... va sem tudna szétverni?
  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt www.jarokelo.hu Csapata!

    Ezúton tájékoztatom Önöket, hogy levelüket érkeztettük az FPH_KOZP-122560/2020-as érkeztetőszámon és továbbítottuk a Főpolgármesteri Hivatal Kulturális, Turisztikai,
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Csanádi György elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Főváros Önkormányzata

  • K. Sándor bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére