Megoldatlan

Összefirkált BDK kapcsolószekrény

FRISSÍTÉS 2021. 04. 05.
Nincs letakarítva a mai napig.

----------------------

FRISSÍTÉS 2020. 12. 14.
BDK Budapesti Dísz- és Közvilágítási Kft. válasza:
Köszönjük a bejelentését. Tájékoztatjuk, hogy a jelzett címen a hibát észrevettünk és dolgozunk annak mihamarabbi javításán.

----------------------

Margitsziget, Margit hídi lehajtó budai oldalnál kérném a BDK szekrény tisztítását.
Köszönöm.

Probléma helyszíne
Budapest XIII. kerület, Margitsziget / Margit híd

Hozzászólások

  • Az adminisztrátor lezárta a bejelentést Megoldatlan eredménnyel. Oka: Nem érkezett válasz az illetékestől.

  • Gál Miklós elküldte az ügyet az illetékesnek: BDK Budapesti Dísz-és Közvilágítási Kft.

  • Gál Miklós megváltoztatta a bejelentés leírását "Margitsziget, Margit hídi lehajtó budai oldalnál kérném a BDK szekrény tisztítását. Köszönöm."-ról "FRISSÍTÉS 2021. 04. 05. Nincs letakarítva a mai napig. ---------------------- FRISSÍTÉS 2020. 12. 14. BDK Budapesti Dísz- és Közvilágítási Kft. válasza: Köszönjük a bejelentését. Tájékoztatjuk, hogy a jelzett c...

  • Tamás Géza hozzászólt a bejelentéshez.

    Nincs letakarítva a mai napig.
  • Tamás Géza visszajelzésére vár.

  • Gál Miklós megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    Köszönjük a bejelentését. Tájékoztatjuk, hogy a jelzett címen a hibát észrevettünk és dolgozunk annak mihamarabbi javításán.
    Engedje meg, hogy tájékoztassuk arról, hogy közvetlenü
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 2. Mi ez?

  • Járókelő Adminisztrátor elküldte az ügyet az illetékesnek: BDK Budapesti Dísz-és Közvilágítási Kft.

  • Járókelő Adminisztrátor elküldte az ügyet az illetékesnek: BDK Budapesti Dísz-és Közvilágítási Kft.

  • Tamás Géza bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Rongált oszlop

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapest Közút
    Váci út (XIII. kerület)
  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Rongált automata

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XIII. kerület Önkormányzata
    Huba utca (XIII. kerület)
  Vissza az oldal tetejére