Megoldásra vár

Gyáli úti aluljáró graffitis

Anonim Járókelő

A gyali úti aluljáró, ami a mav tulajdona, az O kezelesukben all, tele van graffitivel, koszos és büdös!

Probléma helyszíne
Budapest IX. kerület, Ferencváros, Albert Flórián út 13

Hozzászólások

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére