Válaszra vár

Balesetből ott maradt hulladék Dayka Gábor utca

A Dayka Gábor utcai buszmegállónál a gyalogos felüljáró lépcsője alatt maradt egy gumiabroncs és egyéb letört részek egy autóból, ami pár napja szenvedett itt balesetet.

Probléma helyszíne
Budapest XI. kerület, Újbuda, Dayka Gábor utca

Hozzászólások

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt www.jarokelo.hu Csapata!

    Ezúton tájékoztatom Önöket, hogy levelüket érkeztettük az FPH_KOZP-125410/2020-as érkeztetőszámon és továbbítottuk a Főpolgármesteri Hivatal Városigazgatóság Főosztá
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Járókelő Ügykezelő elküldte az ügyet az illetékesnek: FKF Fővárosi Közterület-Fenntartó Zrt.

  • Járókelő Ügykezelő megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Budapest Főváros Önkormányzata"-ról "FKF Fővárosi Közterület-Fenntartó Zrt."-ra.

  • Gál Miklós elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Főváros Önkormányzata

  • Gál Miklós megváltoztatta a bejelentés illetékesét "XI. kerület"-ról "Budapest Főváros Önkormányzata"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Cím!

    Szíves felhasználásra.

    Üdvözlettel:

    Marsal Tamás
    ügyintéző
    Budapest Főváros XI. Kerület
    Újbuda Önkormányzata
    Polgármesteri Hivatal
    Városgazdálkodási Igazgatóság
    Városüzemeltetési Oszt...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 3. Mi ez?

  • Csanádi György elküldte az ügyet az illetékesnek: XI. kerület

  • Németh Gábor bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére