Megoldott

Ott maradt táblák

Tisztelt illetékes!
Az Erzsébet körút 18. és 20. számú házak előtt kint maradt egy-egy ideiglenes megállni tilos tábla. Kérem ezek eltávolítását.
Munkájukat köszönöm!

Probléma helyszíne
Budapest VII. kerület, Erzsébetváros, Erzsébet krt. 18

Hozzászólások

  • Garami Marika lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

    Kedves Milán!
    Köszönjük a visszajelzést!
    A Járókelő csapatának nevében: Garami Marika
  • Acsai Milán hozzászólt a bejelentéshez.

    Elvitték őket, megoldva. Köszönöm!
  • Gál Miklós megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    A VII. ker. Erzsébet krt. 18. és 20. számú ingatlannál található jelzőtáblák eltávolításáról Társaságunk gondoskodni fog. A megvalósulásig szíves türelmét kérjük.

    Üdvözlettel:

    B
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 3. Mi ez?

  • S Dominik elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Acsai Milán bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére