Megoldásra vár

Kátyú a parkolóhelyen

Anonim Járókelő

Három helyes parkolón a középső beállón egy hatalmas kátyú van.

Probléma helyszíne
Budapest XIV. kerület, Zugló, Csernyus u. 90

Mapillary

Mi az a Mapillary?
Fotózd be az egész utcát Mapillaryvel
Ehhez a bejelentéshez nem találtunk közeli utcaképet. Töltsd le a telefonodra a Mapillary utcakép-készítő alkalmazást, készíts nekünk a helyszínről új utcaképeket, és a Járókelőn beágyazzuk őket a kátyúbejelentések alá.
Irány a Mapillary

Hozzászólások

  • g g megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Járókelő.hu !

    Levelükre válaszolva tájékoztatjuk Önöket, hogy a Csernyus utcai parkoló
    úthibáját rövidesen kijavítjuk.

    Kérjük a tájékoztatásunk szíves tudomásul vételét!

    Budapest, 2020. ok...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • O. Vince elküldte az ügyet az illetékesnek: XIV. kerület Zuglói Zrt.

  • O. Vince megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Az illetékes"-ról "XIV. kerület Zuglói Zrt."-ra.

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldott
    5
    Megoldott
    5

    Kátyú

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Horváth István
    Újvidék utca (XIV. kerület, Zugló)
  • Megoldott
    2
    Megoldott
    2

    Kátyú.

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Sz. A.
    Zászlós utca (XIV. kerület, Zugló)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Inverz kátyú

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Katona Zsolt
    Miskolci utca (XIV. kerület, Zugló)
  Vissza az oldal tetejére