Megoldott

Hiányzó tűzcsap kupak

Ferencvárosban, a Müpa mélygarázs lejárattal szemben található tűzcsapról hiányoznak a műanyag záró kupakok.
Kérném a Fővárosi Vízművek ( minden tűzcsap hozzájuk tartozik közterületen ) értesítését.
Köszönettel.

Probléma helyszíne
Budapest IX. kerület, Ferencváros, Komor Marcell u. 1

Hozzászólások

  • H B L lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Járókelő Szerkesztőség! Tisztelt Hibabejelentő!
    Köszönettel vettük 72666 számú bejelentésüket, mellyel kapcsolatban tájékoztatjuk Önöket, hogy a bejelentésben jelzett helyen, a Budapest IX.,
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Á. Laci elküldte az ügyet az illetékesnek: Fővárosi Vízművek

  • Zöld Zotya bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Szivárgó tűzcsap

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Fővárosi Vízművek
    Széchenyi István utca (XXI. kerület, Csepel)
  • Megoldott
    1
    Megoldott
    1

    Törött fedélke

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Biciklis Anita
    Illetékes: Fővárosi Vízművek
    Ferihegyi út (XVII. kerület, Rákosmente)
  Vissza az oldal tetejére