Megoldott

Rendszám nélküli autó

IX. ker. Hentes utca 13-15. alatt elhagyott rendszám nélküli autó várja elszállítását.
Kérem az önkormányzat, vagy a közterület-felügyelet értesítését.
Köszönöm.

Probléma helyszíne
Budapest IX. kerület, Ferencváros, Hentes u. 12

Hozzászólások

  • Á L lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Tamás Géza hozzászólt a bejelentéshez.

    Járművet elszállították, probléma megoldva.
    Köszönöm.
  • H B L megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Címzett!

    Felügyeletünk részére megküldött megkeresésére válaszolva mellékelten megküldöm Kf/30809-2/2020/XX ügyszámú levelünket.

    Tisztelettel
    Szökrény Judit
    ügyintéző
    Ferencvárosi Közterüle
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 3. Mi ez?

  • Á L elküldte az ügyet az illetékesnek: IX. kerület Ferencvárosi Közterület-felügyelet

  • Tamás Géza bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    elhagyott autó

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Wágner Péter
    Illetékes: IX. kerület Ferencvárosi Közterület-felügyelet
    Tűzoltó utca (IX. kerület, Ferencváros)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    elhagyott roncs autó

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Wágner Péter
    Illetékes: IX. kerület Ferencvárosi Közterület-felügyelet
    Telepy utca (IX. kerület, Ferencváros)
  • Megoldásra vár
    2
    Megoldásra vár
    2

    Elhagyott jármű

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Ádám Kiss
    Illetékes: IX. kerület Ferencvárosi Közterület-felügyelet
    Távíró utca (IX. kerület, Ferencváros)
  Vissza az oldal tetejére