Megoldott

Illegális szemét lerakás csepelen a Mansfeld Péter utcában

Csepelen a Mansfeld Péter utcában a vízelvezető árkot és az ott elterülő közterületet használják illegális szemét lerakására. Olvastam Csepelen több helyen is hasonló a probléma. A többi bejelentővel azonos véleményen vagyok szükséges térfigyelő kamera elhelyezése és szemetelést tiltó tábla kihelyezése a területre.

Probléma helyszíne
Budapest XXI. kerület, Csepel, Mansfeld Péter utca

Hozzászólások

  • Garami Mária lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • XXI. kerület Közterület-felügyelet válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    Kiérkezésünkkor nem volt a helyszinen.

    Tisztelettel:

    XXI. Kerület Csepel Önkormányzata Közterület-felügyelete
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Bertalan Balázs elküldte az ügyet az illetékesnek: XXI. kerület Közterület-felügyelet

  • Bertalan Balázs megváltoztatta a bejelentés illetékesét "XXI. kerület Csepeli Városgazda"-ról "XXI. kerület Közterület-felügyelet"-ra.

  • XXI. kerület Csepeli Városgazda válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Iktatószám: 1/5368/1/2020/V4
    Tisztelt Bejelentő!

    Tájékoztatjuk, hogy a főváros köztisztaságáról szóló 48/1994 (VIII.1) Főv. Kgy. rendelet 3. § (1) bekezdése kimondja, hogy „az ingatlan tulajdonosa (k
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Fónai Kende elküldte az ügyet az illetékesnek: XXI. kerület Csepeli Városgazda

  • Tóth Szabolcs bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldott
    1
    Megoldott
    1

    Kidobott ágy

    Beküldés ideje:
    Beküldte: G. László
    Illetékes: XXI. kerület Csepeli Városgazda
    Kiss János altábornagy utca (XXI. kerület, Csepel)
  • Megoldott
    1
    Megoldott
    1

    Szivacsmatrac az utcán

    Beküldés ideje:
    Beküldte: G. László
    Illetékes: XXI. kerület Csepeli Városgazda
    Ady Endre út (XXI. kerület, Csepel)
  Vissza az oldal tetejére