Megoldott

Veszélyes fák a Farkaserdőben

Az újpesti farkaserdő egyik bejáratánál található fa megdőlt, bármikor az ösvényre (és valakire) dőlhet.

Probléma helyszíne
Budapest IV. kerület, Újpest, IV. kerület

Hozzászólások

  • Bardócz Csabaverified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    Kedves Bejelentő!
    Bejelentését a visszajelzések alapján "Megoldott"-ra zártuk.
    Kérjük, ha a bejelentés jelenlegi státuszával ellenkező információval rendelkezik jelezze felénk ezen a linken: http://...
  • Görgényi-Nagy Szabolcs hozzászólt a bejelentéshez.

    Kedves Bejelentő! Ha van bármilyen információja a bejelentéssel kapcsolatban kérjük, erre a linkre kattintva jelezze nekünk: http://jarokelo.hu/budapest/bejelentesek/7227/veszelyes-fak-a-farkaserdoben...
  • IV. kerület Újpest Önkormányzata válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    A IV. ker., Farkas-erdő tulajdonosa a Magyar Állam, kezelője a Pilisi Parkerdő Zrt. A jelzést intézkedésre a Pilisi Parkerdő Zrt. részére továbbítottuk.
    Tisztelettel:

    Pocsveiler...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    De nemcsak ez, hanem több tucat fa van, amit csak a másik fa és a lélek tart!
  • Le Marietta elküldte az ügyet az illetékesnek: IV. kerület Újpest Önkormányzata

  • Szaniszló Dávid bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    kiszáradt fa

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: IV. kerület Újpest Önkormányzata
    Külső Szilágyi út (IV. kerület, Újpest)
  • Megoldott
    1
    Megoldott
    1

    Elsőbbségadás tábla

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: IV. kerület Újpest Önkormányzata
    Nyár utca (IV. kerület, Újpest)
  Vissza az oldal tetejére