Válaszra vár

Sérült elektromos szekrény

FRISSÍTÉS: 2020.10.12.
ELMÜ válasza: nem az ELMÜ hálózathoz tartozik a berendezés.
-----

Tisztelt Illetékes!

A Reitter Ferenc utca - Futár utca sarkán található a képen látható sérült elektromos szekrény. Kérem javítsák. Köszönöm!

Probléma helyszíne
Budapest XIII. kerület, Reitter Ferenc u. 116

Hozzászólások

  • Hegymegi-Barakonyi Bálint elküldte az ügyet az illetékesnek: BDK Budapesti Dísz-és Közvilágítási Kft.

  • t tbodai hozzászólt a bejelentéshez.

    Minden változatlan.
  • Garami Mária elküldte az ügyet az illetékesnek: BDK Budapesti Dísz-és Közvilágítási Kft.

  • Garami Mária megváltoztatta a bejelentés leírását "Tisztelt Illetékes! A Reitter Ferenc utca - Futár utca sarkán található a képen látható sérült elektromos szekrény. Kérem javítsák. Köszönöm!"-ról "FRISSÍTÉS: 2020.10.12. ELMÜ válasza: nem az ELMÜ hálózathoz tartozik a berendezés. ----- Tisztelt Illetékes! A Reitter Ferenc utca - Futár utca sarkán található a képen látható sérült elektromos szekrény. Kérem javítsák. Köszönöm!"-ra.

  • Garami Mária megváltoztatta a bejelentés illetékesét "ELMŰ - Budapesti Elektromos Művek"-ról "BDK Budapesti Dísz-és Közvilágítási Kft."-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Ügyfelünk!

    Ügyfélkapcsolat száma: 100041248537

    Ügyiratszáma: 6301700/DSOHCSOMU/523764/2020/H

    Társaságunkhoz 2020.10.04-én érkezett bejelentésére, amelyet a 1131 Budapest, Reitter Ferenc u.
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 3. Mi ez?

  • S Dominik elküldte az ügyet az illetékesnek: ELMŰ - Budapesti Elektromos Művek

  • Élhetőbb Városért bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére