Megoldott

Túlcsorduló kuka a Sasadi úti buszmegállóban

A Kányakapu csemege előtti BKK buszmegálló kukája annyira tele van, hogy esik ki belőle a szemét. A megálló azonosítója: #F01926. Kérem az FKF-et, hogy legyenek kedvesek sűrűbben üríteni a szemetest.

Probléma helyszíne
Budapest XI. kerület, Újbuda, Budaörsi út 115b

Hozzászólások

  • Ügykezelő Anita lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!
    Köszönjük megkeresését.
    Tájékoztatjuk, hogy az edényt kiürítették munkatársaink.

    Tisztelettel: FKF Nonprofit Zrt.

    https://jarokelo.hu/bejelentesek/budapest/72099/tulcsordulo-kuka-a-sasadi-uti-buszmegalloban/hivatal
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Ghira Zsófia elküldte az ügyet az illetékesnek: FKF Fővárosi Közterület-Fenntartó Zrt.

  • Németh Gábor bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére