Válaszra vár

Elhagyott autó

Szeretném bejelenteni, hogy csepelen a Kossuth Lajos utca 118.szám elött régóta áll egy autó. A műszaki vizsgája lejárt 2020.08.04.-én. Kérném az tulaj felkeresését, illetve az autó elszállítását, mivel kevés a parkolóhely, és ez az autó hónapok óta nem mozdult, csak a helyet foglalja. (Raktárnak van használva) előre is köszönöm!

Probléma helyszíne
Budapest XXI. kerület, Csepel, Kossuth Lajos u. 118

Hozzászólások

  • Ügykezelő Anita elküldte az ügyet az illetékesnek: XXI. Kerület Csepel Önkormányzata Közterület-felügyelete

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére