Válaszra vár

Rozsdás keret

Használaton kívüli rozsdás keret van az út szélén.

Probléma helyszíne
Budapest XVII. kerület, Rákosmente, Cinkotai út 47

Hozzászólások

  • gusztos györgyi hozzászólt a bejelentéshez.

    @Anita, szerintem az a keret a kerület területén van. legalábbis nem hiszem, hogy valaha is közutas tájékoztató volt rajta..
  • Ügykezelő Anita elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Biciklis Anita bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére