Válaszra vár

Pont ideférnek. Ja nem.

Egyesek rendszeresen beparkolnak a járda és a kerékpárút közötti zöldfelületre. Veszélyeztetve ezzel a kerékpárosokat. Csodálom, hogy a facsemetét még nem döntötték ki. Ráadásul valaki a zöldfelületet is lerakta téglával.

Probléma helyszíne
Budapest XVII. kerület, Rákosmente, Pesti út 109

Hozzászólások

  • Garami Mária elküldte az ügyet az illetékesnek: XVII. kerület

  • Garami Mária megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Az illetékes"-ról "XVII. kerület"-ra.

  • Biciklis Anita bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére