Megoldásra vár

Megdőlt poller

Megdőlt a poller a sarkon.

Probléma helyszíne
Budapest IV. kerület, Újpest, Kassai u. 38

Hozzászólások

  • Garami Mária megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    Köszönjük bejelentését. A hibát rögzítettük a javítandó feladatok között, amelyeket igyekszünk mielőbb megoldani.

    Üdvözlettel:

    Mészáros László
    osztályvezető

    [cid:image001.jpg
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Ghira Zsófia elküldte az ügyet az illetékesnek: IV. kerület

  • Ghira Zsófia megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Budapest Közút"-ról "IV. kerület"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Járókelő Egyesület!
    Tisztelt Bejelentő!

    A jelzett terület, illetve parkolásgátló oszlopok nincsenek Részvénytársaságunk kezelésében. Illetékességből kérjük a IV. kerületi önkormányzat felé t
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Ügykezelő Anita elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Biciklis Anita bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldott
    2
    Megoldott
    2

    Letarolt táblák

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Baross utca (IV. kerület, Újpest)
  • Megoldott
    2
    Megoldott
    2

    Letarolt táblák

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Irányi Dániel utca (IV. kerület, Újpest)
  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Zebra még nincs

    Beküldés ideje:
    Beküldte: S Dominik
    Békásmegyer H (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  Vissza az oldal tetejére