Megoldott

Kátyú a Hajós utcában

A Hajós utca-Andrássy út kereszteződésében vár figyelmetlen áldozataira ez a kátyú. Jó éles peremű, úgyhogy hatékonyan gyilkolja a felnit.

Probléma helyszíne
Budapest I. kerület, Várkerület, Hajós u. 5

Mapillary

Mi az a Mapillary?
Fotózd be az egész utcát Mapillaryvel
Ehhez a bejelentéshez nem találtunk közeli utcaképet. Töltsd le a telefonodra a Mapillary utcakép-készítő alkalmazást, készíts nekünk a helyszínről új utcaképeket, és a Járókelőn beágyazzuk őket a kátyúbejelentések alá.
Irány a Mapillary

Hozzászólások

  • Gajdov Géza hozzászólt a bejelentéshez.

    Itt is spórolósan bántak az aszfalttal...
  • Gajdov Géza hozzászólt a bejelentéshez.

    Épp akartam írni, hogy megcsinálták, de nagyon okádékul. Úgy látszik már nem jut elég aszfaltra sem, mert egy gödör maradt a helyén.
  • Járókelő Herta lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Járókelő Csapat!

    Az úthiba javítása 2020. október 22-én megtörtént.

    Üdvözlettel:
    dr. Németh Marianna
    osztályvezető
    Budapest Főváros VI. ker.Terézvárosi Polgármesteri Hivatal
    Városüzemelteté
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 2. Mi ez?

  • Ghira Zsófia elküldte az ügyet az illetékesnek: VI. kerület

  • Gajdov Géza bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Besüllyedő úttest

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Vérmező út (I. kerület, Várkerület)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Kátyú.

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Sz. A.
    Francia út (XIV. kerület, Zugló)
  Vissza az oldal tetejére