Megoldatlan

Mediterrán lakópark csatornarendszer

Pesterzsébeten, a Mediterrán lakópark csatornarendszeréből már rövid esőzés után is feltör a csapadékízzel hígított szennyvíz, amely a Vízisport utcára ( közterületre ! ) folyik ki. A Vízisport utca és a lakópark melletti földút találkozásánál megáll a víz.
Kérném a Pesterzsébeti Önkormányzat értesítését a probléma megoldása érdekében.
Köszönettel.

Probléma helyszíne
Budapest XX. kerület, Pesterzsébet, Vízisport u. 49

Hozzászólások

  • Zöld Zotya hozzászólt a bejelentéshez.

    Köszönöm szépen. Elég kusza a helyzet, várjuk, hogy az Önkormányzat átvegye az utak kezelését, az FCSM pedig a csatornahálózatot üzemeltetésre.
  • Járókelő Ügykezelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Az önkormányzattól kapott információk szerint így áll jelenleg a helyzet:

    "148/2020. (X. 22.) Ök. sz. határozat
    a Képviselő-testület
    I. az ECO-LINE Kft. „fa” képviseletében eljáró AGREEMENT Könyvviz
    ...
  • S Dominik lezárta a bejelentést Megoldatlan eredménnyel. Oka: Megoldhatatlan.

    Magánterület.
  • S Dominik megváltoztatta a bejelentés illetékesét "XX. kerület Pesterzsébet Önkormányzata"-ról "Egyéb szervezet"-ra.

  • Zöld Zotya hozzászólt a bejelentéshez.

    Szerintem zárjuk le, hogy megoldatlan ( lehetetlen küldetés ), hisz amíg a Mediterrán lakópark nem csináltatja meg saját pénzből, addig marad minden a régiben.
  • Bp. XX. Pesterzsébet Önkormányzata VGO hozzászólt a bejelentéshez.

    Tisztelt Járókelő.hu!

    2020. 10 01-i tájékoztatásunkat továbbra is fenntartjuk. A megkeresésben szereplő útszakasz és az alatta húzódó csatornarendszer nincs az Önkormányzat tulajdonában és kezelésébe...
  • Járókelő Ügykezelő elküldte az ügyet az illetékesnek: XX. kerület Pesterzsébet Önkormányzata

  • Járókelő Ügykezelő megváltoztatta a bejelentés illetékesét "FCSM Fővárosi Csatornázási Művek"-ról "XX. kerület Pesterzsébet Önkormányzata"-ra.

  • Biciklis Anita hozzászólt a bejelentéshez.

    A jogviszonyok lassan egy évtizede nincsenek itt tisztázva. Ennél a bejelentésnél derült ki:
    https://jarokelo.hu/bejelentesek/budapest/70955/lezaratlan-vizelvezeto-a-xx-keruletben
  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Járókelő!

    Köszönettel vettük bejelentését. A megjelölt helyszínen társaságunk nem
    üzemeltet csapadékvíz-elvezető csatornát. A fotón látható fedlap sincs
    társaságunk üzemeltetésében.
    A prob
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 3. Mi ez?

  • Bertalan Balázs elküldte az ügyet az illetékesnek: FCSM Fővárosi Csatornázási Művek

  • Bertalan Balázs megváltoztatta a bejelentés illetékesét "XX. kerület Pesterzsébet Önkormányzata"-ról "FCSM Fővárosi Csatornázási Művek"-ra.

  • Bp. XX. Pesterzsébet Önkormányzata VGO hozzászólt a bejelentéshez.

    Tisztelt Bejelentő!

    Ahogy azt a korábbi bejelentéseire adott válaszunkban is ismertettük, a megkeresésben szereplő útszakasz és az alatta húzódó csatornarendszer nincs az Önkormányzat tulajdonában és...
  • Járókelő Ügykezelő elküldte az ügyet az illetékesnek: XX. kerület Pesterzsébet Önkormányzata

  • Zöld Zotya bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Elzárt közkút

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Babus Csaba
    Illetékes: Egyéb szervezet
    Rókahegyi út (IX. kerület, Ferencváros)
  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Eldugított csatornalefolyó

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Egyéb szervezet
    Baross utca (VIII. kerület, Józsefváros)
  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Beszakadt csatornafedő

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Egyéb szervezet
    Állomás utca (XV. kerület)
  Vissza az oldal tetejére