Megoldásra vár

Hiányzó pollerek

Tisztelt Illetékes!
A Tátra utca és a Szent István körút kereszteződéséből hiányoznak a pollerek az egyik oldalon. Kérem, hogy pótolják őket!
Munkájukat nagyon megköszönöm

Probléma helyszíne
Budapest XIII. kerület, Szent István krt. 8

Hozzászólások

  • Ghira Zsófia megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Járókelő Egyesület!
    Tisztelt Bejelentő!

    A parkolásgátló oszlopok helyreállítására a szükséges intézkedést megtettük, a megvalósulásig szíves türelmét kérjük.

    Üdvözlettel:

    BUDAPEST KÖZÚT Zr
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Garami Mária elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Garami Mária megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Az illetékes"-ról "Budapest Közút"-ra.

  • E. M. bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére