Válaszra vár

Táblák és felfestések

A felüljáróról érkező gyalogosok itt az átkeléskor az autósok számára az utolsó pillanatig láthatatlanok. Kérem, biztosítsanak mindenki számára balesetmentesebb, átláthatóbb és biztonságosabb közlekedést. Köszönöm szépen!

Probléma helyszíne
Budapest XXII. kerület, Budafok-Tétény, Vihar u. 1

Hozzászólások

  • Gál Miklós elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Sleepy Claus bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére