Megoldott

Letarolt táblák

Anonim Járókelő

egy jármű letarolta a terelőtáblákat az új gyalogátkelőhelyen a baross utcában. kérem cseréljék őket.

Probléma helyszíne
Budapest IV. kerület, Újpest, Baross u. 103

Hozzászólások

  • g g lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    kijavítva
  • Ghira Zsófia megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Járókelő Egyesület!
    Tisztelt Bejelentő!

    A közúti jelzőtáblák helyreállítására a szükséges intézkedést megtettük, a megvalósulásig szíves türelmét kérjük.

    Üdvözlettel:

    BUDAPEST KÖZÚT Zrt.
    F
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Járókelő Vince elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Járókelő Vince megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Az illetékes"-ról "Budapest Közút"-ra.

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldott
    2
    Megoldott
    2

    Letarolt táblák

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Irányi Dániel utca (IV. kerület, Újpest)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Hiányzó pollerek

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Mátyás tér (VIII. kerület, Józsefváros)
  Vissza az oldal tetejére