Megoldott

Letarolt táblák

Anonim Járókelő

Kissé elhajlitották a táblákat. kérem cseréljék őket és a forgalom elől elzárt területet is fessék újra.

Probléma helyszíne
Budapest IV. kerület, Újpest, Irányi Dániel u. 2-4

Hozzászólások

  • g g lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    kijavítva
  • Ghira Zsófia megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Járókelő Egyesület!
    Tisztelt Bejelentő!

    A közúti jelzőtáblák helyreállítására a szükséges intézkedést megtettük, a megvalósulásig szíves türelmét kérjük.

    Üdvözlettel:

    BUDAPEST KÖZÚT Zrt.
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Járókelő Vince elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Járókelő Vince megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Az illetékes"-ról "Budapest Közút"-ra.

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére