Válaszra vár

Megállt köztéri óra.

A Veres Péter úton, a Hősök fasoránál az oszlopon lévő köztéri óra hónapokkal ezelőtt megállt.

Probléma helyszíne
Budapest XVI. kerület, Veres Péter út 17

Hozzászólások

  • Csanádi György elküldte az ügyet az illetékesnek: Táv-Com

  • Bezdán Györgyi bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére