Megoldott

Rendszám nélküli BMW

Kispesten, az Óvodás közben rendszám nélküli BMW foglalja a parkolóhelyet.
Kérném a Kispesti Közterület-felügyelet értesítését.
Köszönettel.

Probléma helyszíne
Budapest XIX. kerület, Kispest, Óvodás köz 3a

Hozzászólások

  • Járókelő Zsófi lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

    Köszönjük!
  • XIX. kerület Kispesti Rendészeti Központ válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Admin!

    A jarokelo.hu oldalról a rendeszet@hivatal.kispest.hu címre 2020. szeptember 28-án érkezett 71920. számú bejelentésre az alábbi tájékoztatást adjuk meg:

    A Kispesti Rendészeti Központ
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Á. Laci elküldte az ügyet az illetékesnek: XIX. kerület Kispesti Rendészeti Központ

  • Zöld Zotya bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Elhagyott Seat

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Kosárfonó utca (XIX. kerület, Kispest)
  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Elhagyott Jármű

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Simonyi Zsigmond utca (XIX. kerület, Kispest)
  • Megoldásra vár
    2
    Megoldásra vár
    2

    Elhagyott autó

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    József Attila utca (I. kerület, Várkerület)
  Vissza az oldal tetejére