Megoldott

Szemét a Duna part mellett

Építési törmelék és szemét van a Duna part mellé lerakva.

Probléma helyszíne
Budapest XXII. kerület, Budafok-Tétény, Dunapart u. 26

Hozzászólások

  • Szalai Krisztina lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

    Köszönjük
  • Szalai Krisztina megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Budapest Főváros Önkormányzata"-ról "XXII. kerület Budafok Önkormányzata"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Járókelők!
    A bejelentett szemetet elszállítottuk.

    Üdvözlettel:

    Koroknyai Tamás
    útellenőr
    [http://budafokteteny.hu/img/logo.png]Budafok-Tétény Budapest XXII. kerületi
    Polgármesteri Hivatal
    V...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt www.jarokelo.hu Csapata!

    Ezúton tájékoztatom Önöket, hogy levelüket érkeztettük az FPH_KOZP-113165/2020-as érkeztetőszámon és továbbítottuk a Főpolgármesteri Hivatal Városigazgatóság Főosztá
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Gál Miklós elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Főváros Önkormányzata

  • Gál Miklós megváltoztatta a bejelentés illetékesét "XXII. kerület Budafok Önkormányzata"-ról "Budapest Főváros Önkormányzata"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Járókelők!

    A bejelentett helyszín nem önkormányzati kezelésben áll.
    Üdvözlettel:

    Koroknyai Tamás
    útellenőr
    [http://budafokteteny.hu/img/logo.png]Budafok-Tétény Budapest XXII. kerületi
    Polg...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Á. Laci elküldte az ügyet az illetékesnek: XXII. kerület Budafok Önkormányzata

  • Ré-Ko Zsu bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Kiszóródott az útra a murva

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Sleepy Claus
    Illetékes: XXII. kerület Budafok Önkormányzata
    Katona utca (XXII. kerület, Budafok-Tétény)
  • Megoldott
    1
    Megoldott
    1

    Teli kukák

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Patera Kamilla
    Illetékes: FKF Fővárosi Közterület-Fenntartó
    Rózsakert utca (XXII. kerület, Budafok-Tétény)
  Vissza az oldal tetejére