Megoldott

Hinta rögzítése kilazult

FRISSÍTÉS: 2020.11.30.
Bejelentő írja, hogy a bejelentés nem a babahintáról szól, hanem a nagy gyerek hintáról!

Hinta rögzítése kilazult az Ilosvai park játszóterén.
Kérjük a javítást.

Probléma helyszíne
Budapest XIV. kerület, Zugló, Ilosvai Selymes tér 19

Hozzászólások

  • Járókelő Zsófi lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

    Köszönjük a visszajelzést!
  • Általános Név hozzászólt a bejelentéshez.

    El is készült.
    Köszönjük szépen.
  • g g megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    Köszönjük üzenetét.

    Intézkedtünk az Ilosvai Selymes téri játszótér lapos-üléses hintájának
    felfüggesztés cseréjével kapcsolatban.

    Budapest, 2020.

    Tisztelettel:

    Zuglói Zrt.
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • XIV. kerület Zuglói Városgazdálkodási Közszolgáltató Zrt. válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

  • Garami Mária elküldte az ügyet az illetékesnek: XIV. kerület Zuglói Városgazdálkodási Közszolgáltató Zrt.

  • Garami Mária megváltoztatta a bejelentés leírását "Hinta rögzítése kilazult az Ilosvai park játszóterén. Kérjük a javítást."-ról "FRISSÍTÉS: 2020.11.30. Bejelentő írja, hogy a bejelentés nem a babahintáról szól, hanem a nagy gyerek hintáról! Hinta rögzítése kilazult az Ilosvai park játszóterén. Kérjük a javítást."-ra.

  • Általános Név hozzászólt a bejelentéshez.

    De a bejelentés nem a babahintáról szól, hanem a nagy gyerek hintáról.

    A nagy gyerek hintát egyébként két hónapja leszerelték, és azóta semmi hír.

    Mikor lesz kész?
  • Dr Kardos Angelika megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Zuglói Lakos!

    Köszönjük szépen a bejelentését.

    Tájékoztatom, hogy az Ilosvai Selymes téren lévő közterületi játszótér
    babaüléses hintáinak felfüggesztései valóban kopottak, cseréjüket U-vas...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 3. Mi ez?

  • g g elküldte az ügyet az illetékesnek: XIV. kerület Zuglói Városgazdálkodási Közszolgáltató Zrt.

  • Általános Név bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Hiányzó kerítéselem

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XIV. kerület Zuglói Városgazdálkodási Közszolgáltató Zrt.
    Nagybecskerek tér (XIV. kerület, Zugló)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Kiszáradt fa

    Beküldés ideje:
    Beküldte: András Bognár
    Illetékes: XIV. kerület Zuglói Városgazdálkodási Közszolgáltató Zrt.
    Róna utca (XIV. kerület, Zugló)
  Vissza az oldal tetejére